מטבחים מודרניים

מטבחים מודרניים הפכו לחלומו של כל ישראלי. הם מעוצבים, הם פונקציונאליים, והם מביאים עמם קווי עיצוב נקיים וייחודיים רק לסגנון המודרני. אז מה כל כך מיוחד במטבחים מודרניים שלא תוכלו למצוא בשום סגנון עיצוב אחר? המשיכו לקרוא וגלו בעצמכם – מדוע גם לכם כדאי ומשתלם לרכוש מטבח מודרני:

מטבחים מודרניים

מטבחים מודרניים

מטבחים מודרניים – המינימליזם שולט בכל

הביטוי הנרדף למטבח מודרני הוא מטבח מינימליסטי – וזאת משום שקו העיצוב המודרני מתאפיין במינימליזם, שכוונתו היא לייצר מטבח עם כמה שפחות פריטים, והרבה יותר מקום ומרחב.

לכן, מדובר במטבח עם שטחי אחסון חכמים שלא תופסים מקום נכבד משטח המטבח. כל פינה מנוצלת בצורה המקסימאלית שניתן, בהתאם לתכנון המטבח הראשוני שנקבע על ידי המעצב.

מטבחים מודרניים – תחושת מרחב

מטבחים מודרניים הם מטבחים שנותנים תחושת מרחב. בייחוד בחללים קטנים, עניין המקום והמרחב מאוד קריטי, ולכן מטבחים מודרניים יוצרים תחושה של מקום וספייס גדול, באמצעות קווי העיצוב שלהם.

מטבחים מודרניים – צבעים בהירים

הצבעים הבהירים שולטים במטבח המודרני – לבן, שמנת, פנינה ועוד, הם פלטת צבעים נהדרת למטבח מודרני. צבעים בהירים הם צבעים שנותנים "מרחב נשימה", הם פחות מגבילים כמו צבע שחור, חום וכד' – ובהמשך לסעיף הקודם המתייחס ליצירת תחושת מרחב במטבח המודרני – צבעים בהירים הם ללא ספק מרכיב חשוב ביצירת תחושה מעין זו.

לסיכומו של עניין, מטבח מודרני הוא מטבח עם קו עיצוב עכשווי ואיכותי שמתאים לכל בית, במיוחד אם מדובר בדירה קטנה או חלל מוגבל יחסית לעיצוב המטבח.

שירותי עיצוב מודרני נמצאים בחברת זוהר פלאצ'י דליה עיצוב פנים – אתם מוזמנים לפנות אל חברתנו ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם.

נכתב על ידי: זוהר פלאצ'י דליה משרד אדריכלים

חפשו אותי ברשת:

זוהר פלאצ'י דליה משרד אדריכלים

זוהר פלאצ'י דליה משרד אדריכלים – פייסבוק

זוהר פלאצ'י דליה משרד אדריכלים – לינקדאין

זוהר פלאצ'י דליה משרד אדריכלים – אינסטגרם

זוהר פלאצ'י דליה משרד אדריכלים – יוטיוב

זוהר פלאצ'י דליה משרד אדריכלים – רדיט