תריס חשמלי

תריס חשמלי הינו דבר חיוני לכל בית במיוחד מכיוון שאנו חיים באקלים ים תיכוני שהשמש יוקדת עלינו כמעט ברב חודשיי השנה.

תריס חשמלי בכל בית

תריסים חשמליים מהווים יתרונות רבים לבית, כאשר שמש חזקה נכנסת לביתכם דרך המרפסת או הסלון, תוכלו ליצור הצללה באמצעות התריסים שבנויים לכך. הנוחות והמראה העיצובי שלו שמוסיף יופי לבית, גם הם מהווים יתרון רב עבורנו.

תריס חשמלי

תריס חשמלי – שיא טכנולוגיה

ישנם סוגים רבים בתחום של תריס חשמלי, ובאותה מידה גם החומרים מהם הוא עשוי. התריס החשמלי כולל מנוע חשמלי צורך הרמת התריס בעת הצורך או צורך שינויי הזוויות של החוליות שמרכיבות אותו . לתריס חשמלי יש מנגנון חשמלי שקט מאוד ללא שום רעש, ויחד עם זאת ניתן לעלות ולהוריד אותו בקלילות רבה מאוד ללא שימוש בכח רב, בניגוד לחלונות של פעם שהינו נלחמים עימם ובסוף הם היו נשברים. אם נדמה לכם שעלות עבור תריסים חשמליים גבוהה ולא מותאמת לכיסכם, לא כך הדבר, היום בעקבות התקדמות הטכנולוגיה העלויות של חומרי הגלם צנחו וכעת כל בית יוכל ליהנות גם מפתרון הצללה שכזה.

תריס חשמלי – לאלו שימושים?

לתריסים החשמליים ישנם פונקציות בדומה לוילונות ידניים.
וויסות כניסת השמש לבית- בטוח שכולכם חשתם בכך כשהשמש בחוץ יוקדת, זה ניראה כך בבית וגורם לנו לסנוור, על מנת להימנע מסנוור זה, ניתן לווסת את רמת השמש בבית באמצעות לחיצה על כפתור שמאפשר לנו לשחק עם אופן ההצללה- למעלה, למטה, או לצדדים.

שינוי כניסת הרוח לבית- כמו במקרה של השמש, כך גם ניתן לווסת את עוצמת הרוח שחודרת לבית, בין אם מדובר בימים קרים או חמים, ניתן לחסום את חדירת הרוח או להפחית בעוצמתה.
איטום הבית בצורה הרמטית- כפי שאנו יודעים, במדינה שלנו, כאשר בחורף קר ובקיץ חם, אנו נדרשים לאטום את הבית מכל חריץ על מנת להימנע מחדירת חום או קור מיותר לביתנו. תריס חשמלי יוצר אטימה הרמטית יעילה ביותר למצבים כמו אלו ויחד עם זאת חוסכת מאתנו לעיתים עלויות של חשמל בבית.

סיכום תריסים חשמליים

תריס חשמלי מספק מגוון פתרונות הצללה, חדירה של חום, קור או רוח עבורנו וכל זה מקנה לנו מספר יתרונות. תריס חשמלי מהווה יתרון עצום יותר בכך שכל בית יוכל להנות מזה, ובכך שאופן השימוש בו מאוד קל ללא שימוש בכוחניות. תריסים חשמליים בבית מקנים מראה יפה יותר ואף מוסיף לו.